Jesteśmy jedynym w Polsce niezależnym centrum usług HPP

+48 500 432 923
 
HPP Services Poland
Skontaktuj się z nami
+48 500 432 923
 
Bezpłatne testy HPP
Kompleksowe rozwiazania dla Twojego biznesu
 
 
 

Gratulujemy!

Właśnie znalazłeś swojego partnera biznesowego, który umożliwi Ci rozpoczęcie działalności w branży HPP. Oferujemy Ci usługowy model współpracy oraz kompleksowe rozwiązania, dzięki którym możesz korzystać z naszych urządzeń HPP, bez posiadania własnych maszyn do wysokociśnieniowego utrwalania żywności.
 

Bezpłatne testy HPP

Rozpocznij już dziś. Proponujemy Ci niezobowiązującą konsultację z naszymi specjalistami z branży HPP. Wykonamy dla Ciebie również darmowe próby paskalizacji na produktach, które wybierzesz.

Pomysł na biznes

Masz ciekawy pomysł na nowy produkt, ale nie jesteś jeszcze ekspertem w dziedzinie HPP? Oferujemy Ci profesjonalne podejście do sprawy i innowacyjne rozwiązania. Podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie rozwinąć Twój biznes w branży HPP. Współpracujemy z jednostkami badawczo-rozwojowymi, które oferują kompleksowe rozwiązania w opracowywaniu nowych produktów spożywczych.
 
 
Aby ułatwić Ci dostęp na naszych usług, nasze Centrum Usług HPP zostało zlokalizowane w Michałowicach, na południe od Warszawy. Zakład mieści się na terenie nowoczesnej dzielnicy logistyczno-magazynowej MichałowicePark.
 
Przecinają się tam polskie szlaki komunikacyjne, północ-południe oraz zachód-wschód, więc dotarcie do nas jest wyjątkowo proste. Sąsiadujące arterie tras S7, S8 oraz S2, mogą znacznie usprawnić kwestie logistyczne.
 
 
Jakub Bone, M.Sc.Eng
 
Business Development Manager
HPP Services Poland
 
Mob: +48 500 432 923
 
jakub.bone@hpp-servicespoland.com
 
kontakt@hpp-servicespoland.com
 
Robert Milanowicz, M.Sc.Eng
 
Maintenance Manager
HPP Services Poland
 
Mob: +48 609 706 301
 
produkcja@hpp-servicespoland.com
 
 
 
 
HPP Services Poland
 
Michałowice PARK Hala E
ul. Pałacowa 26
05-816, Michałowice Wieś
 
 
 
 
 
 
Jesteś zainteresowany współpracą?

 
 
Strona Główna | O Nas | Produkty | Paskalizacja | Usługi HPP | Blog | Kontakt